Válaszra vár

Befejezetlen építkezés

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS:
Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.
2021. július 19. 08:52
Nem Magyar Telekom tulajdon.
Ha elektromos kábel szerelés történt, akkor ott nem távközlési szolgáltató lesz az illetékes.

---

2021.07.16 FRISSÍTÉS:
Nem Vodafone az illetékes

Junius 14.-n megbontották a járdát és elektromos kábeleket szereltek, azonban azóta nem lett az építkezési lyuk betemetve és így a járda használhatatlan és veszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna köz 5

Hozzászólások

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "2021.07.16 FRISSÍTÉS: Nem Vodafone az illetékes Junius 14.-n megbontották a járdát és elektromos kábeleket szereltek, azonban azóta nem ...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdon.
    Ha elektromos kábel szerelés történt, akkor ott nem távközlési szolgáltató lesz az illetékes.
  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Junius 14.-n megbontották a járdát és elektromos kábeleket szereltek, azonban azóta nem lett az építkezési lyuk betemetve és így a j...

  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Vodafone"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: CC2-844617/2-2021
    Ügyfélszám: -5484798
    Ügyintéző:
    2021. 07. 16.

    Kedves Levélíró!

    A 2021.07.08-án érkezett megkeresés alapján az alábbiakban tájékoztatjuk.

    Műszaki osztályunk visszajelz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "DIGI Kft."-ról "Vodafone"-ra.

  • DIGI Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A területileg illetékes kollégák visszajelzése alapján a bejelentésben
    megadott címen nem történt a DIGI Kft részéről bármilyen beavatkozás,
    munkálat.

    Köszönjük az együttműködés
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "DIGI Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elmaradt helyreállítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek
    Somogyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek
    Emlékezés tere (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére