Megoldatlan

Halvány fényű nyomógomb

A Haraszti úton az Orbánhegyi dűlőnél a gyalogátkelőhely mindkét oldalán gyenge fényű a nyomógomb, nappal már nehezen lehet látni és megbizonyosodni arról, hogy sikeres-e a gombnyomás.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Orbánhegyi dűlő

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XXIII. Haraszti út - János Apostol u. csomópontban észlelt, halvány fényű nyomógombbal kapcsolatos bejelentését.
    Az eszközök a funkciójukat ellátják, emiatt a cseréjük...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fábián Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére