Megoldott

Megsüllyedt fedél

Anonim Járókelő

XXI.Árpád utca 23-25 szemben a közmű fedél megsüllyedt az úttestben. Kérem javítani. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Árpád u. 23

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést és munkát.
  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    A fedlap és a szekrény oldalfala ép, fedlapkeret tisztítással javítva.
    Egyéb beavatkozást nem igényel.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére