Válaszra vár

Megoldatlan problémák a Széll Kálmán téren

Anonim Járókelő

A Széll Kálmán tér felújításakor olyan szempontok és ígéretek hangoztak el, hogy a tér legyen a pihenés, a találkozás helyszíne, ahol az itt megfordulók mínőségi zöldfelülettel díszített, barátságos és kényelmes környezetben jól érezhetik magukat, továbbá felszámolják a bűnözésnek melegágyat adó zugokat. Hát sajnos az ember napi szinten konstatálja, hogy az eredeti elképzelésből semmi nem valósult meg. De legalább elmondhatjuk, hogy van egy terünk, amit 5,3 milliárd forintból felujítottunk.

Kérem az alábbi problémák megoldását:
-a kiszáradt, kifeküdt, kiült virágyágyásokat rendbe hozni, a növényeket locsolni;
- a virágágyásokból a temérdek cikarettacsikket, rohadó ételmaradékokat, üvegeket, sörösdobozokat összeszedni;
- a szétvert, szétesett, gusztustalan és egyenesen balesetveszélyes hulladékgyűjtőket eltávolítani és új, strapabíró edényeket elhelyezni;
- a közteret takarítani, fertőtleníteni (sokszor elképesztő bűz, párolgó vizelet és egyéb szagok lengik körül a teret)
- a padokat, a díszítőelemeket rendbehozni, a darabjaira esett padokat eltávolítani,
- a szökőkutat beüzemelni,
- összességében a teret élhetővé tenni.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Széll Kálmán téren az FKF szervezésében a folyamatos takarítás minden hónap végén komplex nagytakarítás történik a FŐKERT, a kerületi Önkormányzat és a BKK közreműködésével.

    h...
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00085867 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyanolyan lesz a Blaha Luiza tér pár év múlva a felújítás után, 100 % biztos vagyok benne.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Széll Kálmán tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Rozzant kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére