Válaszra vár

XIII. Budapest, Béke téri játszótér és környékének használata

Üdvözlöm,

Szeretném jelezni, hogy a játszótér környékén nagyon sok kutyás jelenik meg a parkban, többnyire póráz nélkül futtatják a kutyákat. Kisgyerekkel útban oda és visszafelé nem lehet normálisan hazasétálni, mert a gazdáik nem figyelnek a kutyákra, akik odajönnek, megijesztve a gyermeket. Továbbá többször tapasztalni, hogy a kutyák beszöknek a játszótérre is, miközben valaki épp ki/belép oda.
További problémám, hogy a kutyák után nem szedik fel a fűben hagyott ürüléket.

Másik kérdésem a dohányzással kapcsolatos. Bár a játszótéren nem lehet dohányozni, a környező padokon megtelepszenek olyan egyének, akik ott alkoholt fogyasztanak, dohányoznak és a dohányfüst belepi a játszóteret is. Így a füst kárát az ott lévő gyerekek és szülők látják.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, 32

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Tóth Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt lemezek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Radek Tamás
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Turóc utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Moszkva sétány korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Moszkva sétány (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére