Megoldott

Ivókút vízfolyás játszótéren

Csepelen, a Makád utcai játszótéren folyik a drága ivóvíz az ivókútból.
Kérném a Csepeli Városgazdát értesíteni.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kikötő u. 1

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    A vízfolyás megszűnt, köszönöm.
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/3592/1/2021/V3
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Közterületi-műszaki Csoportunk az ivókút javítását elvégezte.
    Szeretnénk megköszönni, hogy észrevételével segíti a kerületben végz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört faág a Cseperedő bölcsődében

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Eliszapolódott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Nyuszi sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére