Megoldott

Rossz állapotú csatornafedők

Anonim Járókelő

Rossz állapotú csatornafedők (2 db), Bp., IX. ker., Üllői út-Ernő u., szemben a Ludovika Akadémiával

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Üllői út 117

Hozzászólások

  • Nagy Zita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes visszajelzése alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Tájékoztatunk, hogy az általad tett 99554758 bejelentés vizsgálata a
    következő eredménnyel zárult:
    Javítás megtörtént
    Hiba észlelésének helye: 1091 Budapest Üllői út 117
    Amennyiben
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rossz állapotú csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Fedél kiáll a járdából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Tagló utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Fedél kiáll a járdából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Tagló utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére