Megoldott

Kidöntött gyalogátkelő tábla

Belvárosban, a József Attila utca 2. mellett lévő gyalogátkelőnél kidöntötték a táblát, amely
jelenleg vízszintesen pihen a járdaszigeten.
Kérném a Budapest Közutat értesíteni.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, József Attila u. 2

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Táblát helyreállították, megoldva a probléma.
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtáblák helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    F
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére