Megoldott

Már megint nem biztosítják a közlekedés feltételeit

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

Kb kilencmilliójára sem sikerül biztosítani a kerékpáros és gyalogos közlekedés minimális feltételeit sem. Igazán illene már tenni valamit az ilyen kivitelezést végző cégek ellen. Se le- és felhajtó, se korridor nincs kialakítva a gyalogos és kerékpáros közlekedés részére.
Helyszín: a Csepeli átjáró gyalog- és kerékpárútja

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Csepeli átjáró

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XX. kerületi Csepeli átjáróval kapcsolatos megkeresésére az alábbi tájékoztatást adjuk.

    A tárgyi helyszínen egy sürgősségi közmű üzemzavar elhárítási munkálat miatt volt ideigl
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Autóparkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Attila utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére