Válaszra vár

Majdnem elütöttek

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS (2021.07.22.)
III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza:

A közterület-felügyelet munkatársai folzamatosan ellenőrzik ezeket a területeket és szabálysértés észlelése esetén megteszik a szükséges intézkedéseket. A terület rendezése érdekében javaslatot tettünk a Budapest Közút illetékesei felé a gyeprácsos terület kiterjesztése, illetve megállni tilos tábla kihelyezése érdekében.

-----------------

Sajnos semmit nem látni a szabálytalanul álló autóktól.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hatvany Lajos u. 4

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás, semmi válasz. Gratulálok.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyenlőre nem történt változás.
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés leírását "Sajnos semmit nem látni a szabálytalanul álló autóktól."-ról "FRISSÍTÉS (2021.07.22.) III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-fel...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Mellékelten megküldjük Intézményünkhöz érkezett beadványukra válaszlevelünket.

    Tisztelettel

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterület-felügyelet

    [Leírás: Leírás: Leírás: Leírás: cid:image001.png@01D72702.3C9FEA50]
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kapás utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére