Megoldott

Építési törmelék

Frissítés 2021.09.06.
Július óta várom a választ. Ha rövidesen nem érkezik meg, közérdekű adatigénylést fogok benyújtani.

-----

Frissítés 2021.08.03.
Nem érkezett válasz. A nagyját elvitték, de még mindig van ott egy kis sittes zsák (képet kommentben csatoltam).

-----

Tisztelt III. kerület!

A Testvérhegyi úton a Domoszló útja kereszteződésénél található néhány zsák építési törmelék. A szomszédos telken elbontottak nemrég egy épületet, talán abból maradt hátra. Kérem, szíveskedjenek intézkedni a hulladék elszállításáról!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Testvérhegyi út 4

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Risi József!
    Tisztelt Veres Helga!
    Tisztelt Illés Katalin!

    A Járókelő Egyesület 00085705 számú bejelentésében jelzett Testvérhegyi úton kihelyezett építési hulladékkal kapcsolatban tájékozt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2021.08.03. Nem érkezett válasz. A nagyját elvitték, de még mindig van ott egy kis sittes zsák (képet kommentben csatoltam). ----- Tisztelt III. kerület! A Testvérhegyi úton a Domoszló útja kereszteződésénél található néhány zsák építési törmelék. A szomszédos telken elbontottak nemrég egy épületet...

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Július óta várom a választ. Ha rövidesen nem érkezik meg, közérdekű adatigénylést fogok benyújtani.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt III. kerület! A Testvérhegyi úton a Domoszló útja kereszteződésénél található néhány zsák építési törmelék. A szomszédos telken elbontottak nemrég egy épületet, talán abból maradt hátra. Kérem, szíveskedjenek intézkedni a hulladék elszállításáról! Munkájukat köszönöm! Tisztelettel: Fónai Ken...

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz. A nagyját elvitték, de még mindig van ott egy kis sittes zsák (képet kommentben csatoltam).
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kidőlt a szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Madzsar József utca / Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt a szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Nánási út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére