Megoldásra vár

Teljesen lekopott

Teljesen lekopott a zebra, ráadásul a beláthatósága is rossz a parkoló autók miatt. Kérem fessék újra a zebrát és szüntessék meg a zebra előtti utolsó parkolóhelyet!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sopron út 24

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Hauszmann Alajos utcában lévő két kijelölt gyalogos-átkelőhely útburkolati jeleinek felújítása szerepel az idei évi felújítási listánkban. A megvalósítás a rendelkezésre álló pé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zebra/lámpa hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fejér Lipót utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fényterelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Október huszonharmadika utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére