Válaszra vár

Felbontott járda szakasz

Budapest, 1142, Miskolci utca 155-157. (Erzsébet királyné út sarok) előtti szakaszon jó ideje megbontottàk az amúgy is rossz és szűkös járdát, majd úgy maradt. Balesetveszélyes. Mellette van a sarkon a lassan év tizedek óta lebontott zöldséges beton alapja, ami szintén komoly baleset veszélyt jelent és csúnya.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Miskolci u. 155a

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi a tippet. Elküldtük a Diginek. :)
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "DIGI Kft."-ra.

  • ms.imoen mustard hozzászólt a bejelentéshez.

    A XIV. kerület több pontján is a DIGI kezdett el munkálatokat, összefestve hasonló rózsaszínű jelölésekkel a munkavégzésük helyét. Lehet, ők bontották fel a járdát...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Levelükre válaszolva tájékoztatjuk Önöket, hogy a tárgyi terület nem
    tartozik a zuglói önkormányzat üzemeltetésébe, ingatlan határon belül
    helyezkedik el. Amennyiben a bejelentő...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • VAdoba-Haraszti Gabriella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére