Megoldott

Hiányzó útburkolat

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS:
Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.
2021. július 16. 13:56
Köszönöm a választ, bár egyáltalán nem helytálló. Ha esetleg úgy néz utána T. Illetékes, hogy Thököly út 147, 149, 151 és talán még a Forradalom tere (Torontál utca), akkor bizonyára rátalál a munkálatokra. Ugyanis egy teljes hálózati szakaszt kellett végigbontani, kábelhiba miatt. A Thököly út 151/a előtti járdát azért bontották fel csak egy helyen, mert ott ez az egy köztéri lámpa áll csak. A másik oldalon van a többi, és persze végig az útszakaszon. Ha tehát így néznek utána biztosan meglesz. Korábbi telefonos panaszbejelentésekkor kétszer is találtak ilyen munkát az ügyfélszolgálatos kollégáik, bár megoldás nem történt, csak ígéret. Nem tudom értelmezni, hogy most állítólag nem is létezett a munka. Kérem újra ellenőrizni. Köszönöm!

---

FRISSÍTÉS:
Társaságunkhoz 2021.07.02-án érkezett bejelentésére, amelyet a 1146 Budapest, Thököly út 151/a.
szám előtti hiányzó járdaburkolattal kapcsolatban tett az alábbi tájékoztatást adjuk.
A fenti bejelentést a Társaságunk megvizsgálta és megállapítottuk, hogy az Önök által említett
burkolatbontás nyomvonalán Társaságunk nem végeztetett kivitelezési, vagy egyéb hibajavítási
munkálatokat.

---

Tavaly az Elmű hálózati hibaelhárítás miatt felbontotta hosszú szakaszon a járdákat is. Ez a kis darab kimaradt. Az Elműnek jeleztem többször is. Legutóbb azt az információt kaptam, hogy az alvállalkozó szerint kész van. Szerintünk meg egyértelműen nincs kész. Kérjük a burkolat visszaállítását. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 151a

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: Társaságunkhoz 2021.07.02-án érkezett bejelentésére, amelyet a 1146 Budapest, Thököly út 151/a. szám előtti hiányzó járd...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "Tavaly az Elmű hálózati hibaelhárítás miatt felbontotta hosszú szakaszon a járdákat is. Ez a kis darab kimaradt. Az Elműnek jeleztem töb...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a választ, bár egyáltalán nem helytálló. Ha esetleg úgy néz utána T. Illetékes, hogy Thököly út 147, 149, 151 és talán még a Forradalom tere (Torontál utca), akkor bizonyára rátalál a munkála...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Amerikai út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Járdára kihordott murva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Gyarmat utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendezetlen közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Edina
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cserei utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére