Megoldásra vár

A Zsombolyai utca 18 előtt figyelmeztető előjelző tábla

A Zsombolyai utca 18 előtt figyelmeztető előjelző tábla a következő kereszteződésben kialakuló új forgalmi rendre figyelmeztet, mely szerintmindkét irányból várható kerékpárforgalom.
Az Ulászló utcában azonban ilyen mindkét irányú.kerékpárforgalmat nem engednek a kihelyezeett táblák.
Kérem az előjelző tábla által javasolt kerékpárforgalom szíves engedélyezését a megfelelű kresztáblák kihelyezésével
vagy a fölösleges előjelző tábla szíves leszerelését... a megoldások közül az önök által tervezettet kiválasztva...
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Zsombolyai u. 16

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 85635 -as számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő !

    Köszönjük a bejelentést a szükségtelen jelzőtábla megszüntetésére intézkedtünk, azt (mivel té
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szilvia Szeifert elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megdőlt poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Baranyai utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Életveszélyes játszótér kijárat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Benedikt Ottó utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére