Válaszra vár

Váratlan helyen nő a gaz

FRISSÍTÉS 2021. 09. 13.

Újra jelentkezik a probléma.
Hatékony beavatkozásra ki másnak van lehetősége?

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 08. 06.

Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. válasza:

A gallyak levágása megtörtént így a kandeláber üzemeltetését és a forgalom zavartalan haladását a jelenlegi állapot már lehetővé teszi, Társaságunknak közvilágítás üzemeltetőként további beavatkozásra nincs lehetősége.

----------------------

Váratlan helyen nő a gaz. Kérem, vegyék észre a hasonló problémákat is, jelen korunkra nagyon jellemző. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 83a

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Váratlan helyen nő a gaz. Kérem, vegyék észre a hasonló problémákat is, jelen korunkra nagyon jellemző. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS...

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Újra jelentkezik a probléma. Hatékony beavatkozásra ki másnak van lehetősége?
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/81180/utpalya-allapota-szornyu-budafoki-ut

    Márt csak pár év és megújul az útszalasz, talán akkor ez is megoldásra kerül... ;)

    "Megállapodás értelmében a XI.
    ...
  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A gallyak levágása megtörtént így a kandeláber üzemeltetését és a forgalom zavartalan haladását a jelenlegi állapot már lehetővé teszi, Társaságunknak közvilágítás üzemeltetőké...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    A tőből vágás nem segít.
    A bálványfa Közép-Európa legveszélyesebb invazív fafaja.
    Kérem, szakszerű eltávolítását.
    Köszönöm!
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Kíváncsi vagyok a megoldásra. Ne legyen igazam, de ezt várhatóan évekig fogom fotózni.
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Szépen cseperedik! Városszerte probléma, őszig biztosan nem nyúlnak hozzá. Csak ugye melyik év …
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig nincs változás, nem sietik el... :(
  • Szilvia Szeifert elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Szilvia Szeifert megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött facsemete

    Beküldés ideje:
    Beküldte: g g
    Illetékes: FŐKERT
    Bogdánfy utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sándor Strasser
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Balogh lejtő (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére