Megoldatlan

Életveszélyes járda

Anonim Járókelő

Mint a képen is látható, a járda használhatatlan!

Ez a járdaszakasz a Szép Juhászné úton található, ami egy igen forgalmas út. A járda használata önmagában is kellemetlen, hisz egy ember nem fél el rajta kényelmesen ám ha kis gyermekkel használjuk, kifejezetten életveszélyes. A kocsik közvetlen a járókelőktől centikre haladnak el.

Segítségüket előre is köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nem azért, de ez egy járda. És nem mindenkinek adatik meg , hogy kocsival járjon. Ergo, igen.... Szoktak arra sétálni!!
    Köszönöm a megjegyzést, Kedves @Banovec !:)
  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A Városrendészeti és Környezetvédelmi Iroda munkatársai helyszínbejárást végeztek, beazonosították az adott járdaszakaszt, amely mellett egy beépítetlen, elhanyagolt, gyomos ingatlan va...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Banovec Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nem azért, de itt szokott bárki is sétálni?
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére