Megoldásra vár

Sérült korlát

Tisztelt Illetékes!
Kérem, hogy a Dezsőfia utca és a Timur utca kereszteződésében található sérült korlátot cseréljék!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Dezsőfia u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A hajlított csőkorlát helyreállítására a szükséges intézkedéseket megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére