Megoldott

Szemétből nőnek a virágok a Balatoni úton

FRISSíTÉS 2022.03.10.:

A Bejelentő válasza:

"Kedves Ügyintéző! Az intézkedő szerv ugyan lelkiismeretesen összetakarította a szemetet néhány hónapja (láttam az eredményt, szép munka volt) de sajonos az emberek ezen a ponton szeretik elhajigálni a dolgaikat. A helyzet most kicsit jobb, de egy ismételt takarítás ráfér tavasz előtt ezekre a növényekre. Köszönettel, Pataky Szabolcs"

------

Tisztelt Ügyintéző! Az M1/M7 autópálya alatt húzódó gyalogosátkelő mentén gyönyörű virágokat ültettek, melyek szépen virágoznak. Gyarló emberek azonban teledobálták szeméttel a növényeket, mert nincs szemtes a közelben. Hónapok óta gyűlik a szemét , napról napra több lesz a virágok között, márt tél óta figyelem és nem fogy, hanem növekszik a cigarettacsikkek, italos aluminium dobozok és mindenféle oda nem illő hulladék mennyisége. Kérem intézkedjenek a takarításról és helyezzenk el egy hulladéktárolót, mert az aluljáróból kilépve a jelek szerint igény lenne rá. Köszönettel, Pataky Szabolcs

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Balatoni út 2/A

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület újbóli takarítását elvégezték munkatársaink.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/85510/szemetbol-nonek-a-viragok-a-balatoni-uton
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Ügyintéző! Az M1/M7 autópálya alatt húzódó gyalogosátkelő mentén gyönyörű virágokat ültettek, melyek szépen virágoznak. Gyarló emberek azonban teledobálták szeméttel a növényeket, mert nincs szemtes a közelben. Hónapok óta gyűlik a szemét , napról napra több lesz a virágok között, márt tél ó...

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Ügyintéző! Az intézkedő szerv ugyan lelkiismeretesen összetakarította a szemetet néhány hónapja (láttam az eredményt, szép munka volt) de sajonos az emberek ezen a ponton szeretik elhajigálni a...
  • Pataky Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még mindig szemetes ez a szakasz :(
  • Pataky Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00085510 számú bejelentésre az alábbiakról t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • R eni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk az útpályák és közjárdák, közlépcsők, aluljárók takarítását végzi. A virágágyások és zöldfelületek takarítása, rendben tartá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Pataky Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt facsemeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Open Eye
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szennyezett terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kitérő út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás cső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére