Megoldásra vár

Kátyús út

Margit híd - Szigeti zebra átjáró, a dél felőli oldalon.

Szakszerűtlen kivitelezés v. Elmaradt karbantartás ?
Szerintem a képek magukért beszélnek. Talán Önök nem tehetnek semmit, de sajnos szörnyű volt hallgatni és látni, hogy a közel tíz éve felújított útburkolat ilyen állapotban van. ez csak romlani fog, ha nem tesznek semmit a további gödör mélyítés ellen, valamint az ott közlekedő autók futómű szerkezetét is erősen rongálja.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margitsziget / Margit híd

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezzel a kormánnyal nem lesz semmi felújítás a városban.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ács Andrea bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kátyús és elhanyagolt főútvonal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére