Megoldott

Ez mit nyel?

Sok reményt nem fűzök hozzá, hogy ki lesz takarítva, de egy próbát megér.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Szabadság sgrt. 20

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A víznyelők tisztítása 2021.07.07-én megtörtént.

    Üdvözlettel:
    Sajtó és kommunikáció Rákosmente Önkormányzata
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megjelölt helyszínen társaságunk nem
    üzemeltet csapadékvíz-elvezető csatornát, így a probléma megoldásában
    nem áll módunkban közreműködni.

    Tis
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Der Komissar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére