Megoldásra vár

Árnyékoló keret

A reggeli napfénytől nem látni a kanyarodó sáv lámpáját. Egy árnyékoló keret sokat segítene.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Kerepesi út 176

Hozzászólások

  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XVI. Kerepesi út - Egyenes utca csomópontban észlelt, jelzőlámpa láthatósági problémával kapcsolatos bejelentését.
    A jelzőlámpa köré a jobb láthatóságot biztosító kere...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kerek Fric bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére