Válaszra vár

Fák hiánya a Budaörsi út 113. előtt

A Budaörsi út 113. előtt van egy élelmiszerüzlet egy nagy betonparkolóval és egy BKK buszmegálló, illetve egy távolsági Volánbusz buszmegálló. Mivel a nyolc sávos út mellett a széles járda és a parkoló is végig egybefüggő beton, árnyék híján kész kínzás itt várakozni nyáron a buszra. Kérem az illetékest, hogy vegye komolyan a kérésemet és ültessen ide fákat, hogy pár év múlva ne legyenek itt rosszul az emberek.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 113

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wagner Kriszta
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Budafoki út / Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Értelmetlen kordon a Szabadság téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Zoltán utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Erzsébet királynő szobor felújítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére