Megoldott

Elmaradt aszfaltozás

Ezt a problémát megoldották: http://www.jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/796/godor-a-padkan.

Csak a járdát felejtették el újraaszfaltozni.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Tényleg kész, megoldottra állítható.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Felhasználó!

    A BKK. Közút Zrt. -től kaptam tájékoztatást, hogy a járdaburkolatát helyreállították.

    Soucek Magdolna
    ügyintéző
    Városüzemeltetési Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Felhasználó!

    Bejelentését illetékességből továbbítottam a BKK Közút Zrt -nek érdemi intézkedés céljából.

    Soiucek Magdolna
    ügyintéző
    Váosüzemeltetési Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Ipartelep utca járdák hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.
    Ipartelep utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ágak és lomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gázgyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Járda hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.
    Madzsar József utca / Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére