Megoldott

Elhanyagolt járda

FRISSÍTÉS 2021.06.29.
FKF válasza:
A bejelentett járdaszakasz feltehetően a Testnevelési Egyetemhez kapcsolódik.

-----
A BAH-csomópont északi oldalán gondozatlan a járda, benőtte a fű és rárakódott a föld, továbbá a kerítés tövében végig növény, lehullott levél.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Alkotás u. 56

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Hős Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma megoldódott, szépen letakarították a járdáról a földet és a növényzetet is megmetszették. Most már rendesen használható a járda. Köszönöm!
  • Hős Attila visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Hős Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem történt semmi változás az elhanyagolt járdával kapcsolatban. Ugyanúgy be van fedve földdel (esős időben sárral) és a növényzet is rálóg.
  • Hős Attila visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!
    Levelét továbbítottam az alábbi személyeknek:
    Tóth Levente kancellári titkár (
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkuldve: info@tf.hu
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "A BAH-csomópont északi oldalán gondozatlan a járda, benőtte a fű és rárakódott a föld, továbbá a kerítés tövében végig növény, lehullott levél."-ról "FRISSÍTÉS 2021.06.29. FKF válasza: A bejelentett járdaszakasz feltehetően a Testnevelési Egyetemhez kapcsolódik. ----- A BAH-csomópont északi oldalán gondozatlan a járd...

  • R eni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Hős Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt FKF!

    Ezek szerint az önkormányzathoz kellene bejelentést tenni ez ügyben, hogy szólítság fel a Testnevelési Egyetemet a terület tisztán tartására?

    Köszönettel
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. (VIII. 1.) sz. önkormányzati rendelete alapján
    "3. § (1) Az ingatlan tulajdonosa (kezelője, has
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Hős Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Megsüllyedt járda.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Péter
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Határ út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    befejezetlen járda aszfaltozás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Lipótvár utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Árvíz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mátyás K
    Illetékes: Budapest Közút
    Széll Kálmán tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére