Megoldott

Elhagyott terelőelem

Már tavaly nyár végén is ott volt a járda szélén ez a műanyag terelőelem, azóta sem vitte el senki. Teljesen felesleges, útban van, és csúnya.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Oktogon 4

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (8531)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A VI. kerület, Oktogon tér 4. szám e...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • P Antal hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban, azóta már nincs ott
  • Kis Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap mentem arra kocsival, már nem volt ott.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • P Antal bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elkopott útburkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elfordult lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére