Megoldásra vár

Elhanyagolt játszótér

Valaha az egyik legjobb játszótér volt a környéken. Most pedig eltűnt a körhinta, majd a játszóvár a homokozóból, ami legalább egy kis árnyékot is adott a kicsiknek. A vízcsap nem működik. A bejáratokat pedig benőtték a bokrok, fák. Nagyon sokan járnak még ide a fentiek ellenére is. A legkisebb generáció is szeretné jól érezni magát, ezért kérjük, hogy mielőbb állítsák vissza az egykori színvonalat. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 151b

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük, ezek jó hírek!
    Szeretném még jelezni, hogy korábban a nyitvatartási idő után bezárták a játszóteret. Mostanában ez sem történik meg, így sokszor ittas, randalirozó egyének lepik el éjjelen...
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését.

    Tájékoztatjuk, hogy a Róna utca 148. mögötti játszótéren mindkét említett
    játszóeszközt; a nagy Krake forgó hintát és a homokozóban lévő
    játéképítkezést i
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Handzsár utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Róna köz (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére