Megoldásra vár

Elfordult

Elfordult a kerékpárutat jelző tábla.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Kaszáló u. 61

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatásul közöljük, hogy a jelzőtábla karbantartási tevékenységünknél az anyagi és a humán erőforrásaink korlátozottak. Elsőbbséget élveznek a ki
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére