Válaszra vár

oszlopról lógó kábel

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS:
Az ELMŰ válasza:
Tisztelt Járókelő!

A bejelentésben szereplő berendezést nem társaságunk üzemelteti.

---

FRISSÍTÉS:
Tájékoztatom, hogy a jelzett címen lévő kábel nem BDK kft tulajdonú , üzemeltetésű .

---

A XXII. kerület Dózsa György úton a II. utca előtt valamilyen kábel lóg a közvilágítási oszlopról. Van itt áram és távközlési kábel is.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, II. u. 2a

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ról "DIGI Kft."-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: Tájékoztatom, hogy a jelzett címen lévő kábel nem BDK kft tulajdonú , üzemeltetésű . --- A XXII. kerület Dózsa György ...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "A XXII. kerület Dózsa György úton a II. utca előtt valamilyen kábel lóg a közvilágítási oszlopról. Van itt áram és távközlési káb...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentésben szereplő berendezést nem társaságunk üzemelteti.

    Üdvözlettel:
    Szabó Norbert
    területfelelős
    Budapest XXII. ker., Diósd

    ELMŰ Hálózati Kft.
    Budai Régióközpont

    1116
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen lévő kábel nem BDK kft tulajdonú , üzemeltetésű .

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó aknafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Chief Koala
    Illetékes: DIGI Kft.
    Nádasdy utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lukas aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére