Megoldatlan

Kátyútenger

FRISSÍTÉS: 2021.07.19.
Budapest Közút válasza:
"Az út felújítása az elmúlt években szerepelt a fővárosi útfelújítási programban, azonban a jelenlegi program már nem tartalmazza. A tapasztalható leromlott állapot véglegesen, csak az út tejes felújításával oldható meg. Az útépítési tervek 2018. évben már elkészültek. A kivitelezés a Főpolgármesteri Hivatal forrásbiztosításának függvényében valósulhat meg."

-------------------------------------------
Budapest XI kerület Repülőtéri út gyakorlatilag nm áll másból, mint keresztbordákból, kátyúkból, évekkel ezelőtti javítási kísérletekből, de mintha megállt volna az idő, vélhetően ezt a szakaszt azt hiszem fél-egy éve semmilyen szinten nem tartották karban. A 81101 sz út (Budaörs határa) és a Kőérberki között konkrétan több száz kátyú található.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Repülőtéri út 4

Hozzászólások

  • Bártfai András hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez időközben megoldódott, újra lett aszfaltozva a teljes szakasz, köszönjük!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Azokat a bejelentéseket, amelyeket 1 évnél régebben kerültek beküldésre, és ""Megoldatlan""-ként lettek lezárva - mert megoldásuk több időt vett igénybe, vagy nem jelzett vissza az...
  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya válaszolt konkrétan erre a kérdésre azóta???

    Mert mindössze 500méteres szakaszról van szó és a tervek 2018ban megvoltak már
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "KÁTYÚTENGER"-ról "Kátyútenger"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 84007 /2021-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztelet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Budapest XI kerület Repülőtéri út gyakorlatilag nm áll másból, mint keresztbordákból, kátyúkból, évekkel ezelőtti javítási kísérletekből, de mintha megállt volna az idő, vélhetően ezt a szakaszt azt hiszem fél-egy éve semmilyen szinten nem tartották karban. A 81101 sz út (Budaörs határa) és a Kőérberki közö...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bártfai András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Péterhegyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a csatornafedél körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére