Válaszra vár

Lukas aknafedlap

Anonim Járókelő

Kilukadt beton aknafedlap, az aknában levő kábelek is láthatóak.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 225

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ról "DIGI Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A képen látható akna nem Társaságunk tulajdona.

    Üdvözlettel:

    Gémesi Tamás
    Területfelelős
    Budapest XI. ker.

    ELMŰ Hálózati Kft.
    Budai Régióközpont

    1116 Budapest, Mezőkövesd u 5-
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: DIGI Kft.
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Borzalmas állapotú közmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére