Megoldott

Hiányzó 30-as övezet tábla

A térképen jelölt helyről hiányzik egy 30-as övezet tábla.
A Bimbó út - Vérhalom út - Szemlőhegy utca - Rómer Flóris utca által határolt forgalomcsillapított övezet összes többi be és kilépési pont szépen le van táblázva, viszont aki a Bimbó útról kanyarodik a Buday László utcába, az csak az övezet elhagyásakor veszi észre, hogy itt bizony egy ideje már nem 50 km/h a megengedett sebesség.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (8522)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A hiányzó táblát időközben a Budapes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fábry Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    A gyalogátkelő tábla fölé kikerült egy 30-as övezet tábla, így a probléma megoldódott. Köszönöm!
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fábry Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére