Megoldásra vár

Óriás graffiti a Szilágyi utcában

Anonim Járókelő

A Szilágyi utcai betonkerítésen óriás graffitik találhatóak, elcsúfítják a környéket, kérem szíveskedjenek eltávolíttatni.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, UTE atlétikai stadion

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, a szükséges intézkedések megtétele céljából.

    Bízunk abban, hogy az illetékes munkatár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére