Megoldott

tábla hamarosan kidől

A Liliom utcában, az Üllői út és a Tűzliliom park közötti részen, pont a közért előtt, egy tábla igencsak eldőlt már, nemsokára teljesen kidől a helyéről. Kérem legyenek szívesek visszaállítani, munkájukat előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A tábla ismét egyenesen áll, az ügy megoldottnak tekinthető.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (8518)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Köszönjük szépen a bejelentést, a sé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bp Sentinel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére