Megoldott

Hiányzó és megmaradt útburkolati jelek

A Karolina út elején folyamatosan változtatják a forgalmi rendet, most éppen a Villányiról érkezőknek kell besorolni az alsóhegyről érkezők közé (ezt a tábla is mutatja), azonban a régi jelek még láthatóak és az autósok 95%-a nem sorol be, hanem a jobb oldalon közlekedik.
Szerintem jobb volt a régi rend, ahol két sáv volt, egy kanyarodó és egy egyenes, de a lényeg, hogy a tábla és az útburkolati jel konzisztens legyen, mert ez így balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (8517)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A XI., Karolina út elején a Budaörsi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt lakom a közelben, autót is vezetek. Igaza van a bejelentőnek, amelyet a fénykép is igazol. Én is készítettem több felvételt a helyszínről. Sajnos a baleset veszély továbbra is fenn áll. Egyébként...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bolla Barnabás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útburkolat festés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nánási út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére