Megoldott

Minden irányban csíkos zebra

Szegedi út - Lehel utca kereszteződése, kérjük lehetőség szerint javítani a felfestést, köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    javították
  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    egyelőre nincs változás
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (8514)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A hiányzó burkolati jelek pótlására
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére