Megoldott

Tócsa az úttesten

A jelzett területen viszonylag mély tócsa segíti az autók alvázmosását, kérjük javítani, köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (8513)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A „tócsát” a IX. ker., Nagyvárad tér...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves scp, köszönöm az információt, a probléma okát a bejelentéskor nem tudtam megállapítani, ezért nem az FCSM-hez küldtem, de örülök, ha megoldódott :)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem ez esetben nem a BKK Közút (illetve január 1. óta az új nevén Budapest Közút Zrt.) az illetékes, hanem az FCSM Zrt., mivel a víznyelő eldugulása miatt keletkezett a tócsa. Az FCSM ugyanakkor...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az FCSM Zrt. kitisztította a víznyelőt, a tócsa eltűnt.
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Kerékpárral érkezők számára a lábmosás is megtörténik. Semmi ok a panaszra!
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Veszélyes gödör a bicikliúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út -Könyves Kálmán krt (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szabadkai utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére