Megoldásra vár

Régi Forgalmi rend változás tábla

Kérem, szüntessék meg a kint felejtett Forgalmi rend változás táblát.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Pálya u. 49

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtábla megszűntetésére a szükséges intézkedést megtesszük.
    Köszönjük észrevételét.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére