Megerősítésre vár

Béke téri kerékpárút jelzések

FRISSÍTÉS 2021. 08. 03.

BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza:

A XXI., Béke tér forgalmi rendjét felülvizsgáltuk, és a megváltozott igényekhez igazítva módosítjuk. Ennek keretében a kerékpáros közlekedéshez kapcsolódó jelzések is rendezve lesznek.
A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

----------------------

A Béke tér környéki kerékpárút jelzésekkel kapcsolatos észrevételeimet szeretném elküldeni.

A csatolt rajzon jelölt kerékpárút, gyalog- és kerékpárút, illetve elsőbbségadás kötelező táblák egy része problémás, ezeket piros felirattal jelöltem (hiányzik, elforgatva). Kérem az illetékest a hiányzó táblák (esetenként oszlopok) pótlására, illetve az elforgatott táblák helyreállítására.

Egyúttal kérek szépen állásfoglalást annak a kapcsán, hogy a kérdőjellel jelölt utak minek minősülnek. A kerékpárúton közlekedve, ezek keresztutcáknak tűnnek, azonban elsőbbségadás kötelező táblák hiányában, véleményem szerint az elsőbbségi viszonyok nincsenek megnyugtatóan rendezve.

Válaszát és munkáját előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Budapest

Hozzászólások

  • Konta Zoltán visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A Béke tér környéki kerékpárút jelzésekkel kapcsolatos észrevételeimet szeretném elküldeni. A csatolt rajzon jelölt kerékpárút, gyalog- és kerékpárút, illetve elsőbbségadás kötelező táblák egy része problémás, ezeket piros felirattal jelöltem (hiányzik, elforgatva). Kérem az illetékest a hiányzó táblák (...

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Kapcsolódó bejelentésben további türelmet kértek.

    "A Béke térre vezető kerékpárút jelzésrendszerének komplex felülvizsgálata még folyamatban van."

    https://jarokelo.hu/85050
  • Konta Zoltán visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XXI., Béke tér forgalmi rendjét felülvizsgáltuk, és a megváltozott igényekhez igazítva módosítjuk. Ennek keretében a kerékpáros közlekedéshez kapcsolódó jelzések is rendezve les
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    További három kép a kérdéses útkereszteződésekről.
  • Konta Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hollandi út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lámpa helyreállítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapest Közút
    Magyar utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére