Megerősítésre vár

Kerékpárút jelzések helyreállítása

FRISSÍTÉS: 2021.10.06.

Nem láttam változást

-----

Kapcsolódó bejelentés képein látszik, hogy a felbontott járdaburkolat cseréje után a kerékpárutat jelző útburkolati jelek még nem kerültek pótlásra, így az félrevezető a kerékpáros számára.
https://jarokelo.hu/82874/

Ezen túl, a kereszteződés közelében található táblákkal is van gond, mivel azok egy része el van fordítva, rossz helyen, illetve magasságban van.

Kérem tehát az illetékest, hogy a Szent István út - Erdélyi utca kereszteződésének közelében található kerékpárút jelzéseket helyreállítani szíveskedjen.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdélyi u. 40

Hozzászólások

  • Konta Zoltán visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A munkavégzés során megsemmisült burkolati jelek pótlása a kivitelező feladata. Az eredeti állapot helyreállítására ismét felszólítottuk.
    A Béke térre vezető kerékpárút jelzésrend
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés leírását "Kapcsolódó bejelentés képein látszik, hogy a felbontott járdaburkolat cseréje után a kerékpárutat jelző útburkolati jelek még nem kerültek pótlásra, így az félrevezető a kerékpáros számára. https://jarokelo.hu/82874/ Ezen túl, a kereszteződés közelében található táblákkal is van gond, mivel azok egy ré...

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem láttam változást
  • Konta Zoltán visszajelzésére vár.

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A burkolatbontást követően az eredeti forgalmi rend helyreállítása a kivitelező feladata.
    A javítást végző vállalkozót felkértük a hiányzó jelzések pótlására.

    Üdvözlettel:

    BUDAP
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Konta Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hollandi út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lámpa helyreállítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapest Közút
    Magyar utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére