Megoldásra vár

hiányos aluljáró felirat

Anonim Járókelő

Javasolnám az aluljáró feliratait kiegészíteni a Bubi állomással, hogy metróval érkezve lehessen tudni, melyik feljáraton érdemes feljönni.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dózsa György út

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0012071-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00085032

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK szakterületének munkatársai köszönik észrevételét, melyet a Dózsa György úti aluljáró tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zaj

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ez még mindig nincs feltakarítva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére