Megoldatlan

Tető nélküli szemetesek

Időszerű lenne, hogy mindenhova olyan szemeteseket helyezzenek ki, melyeknek van fedele/teteje és sem a szél nem fújja ki-, sem pedig a madarak nem szórják ki belőle a szemetet.
Ez a város minden részén probléma, de a képen a Margit-sziget tegnapi állapota látható…

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hajós Alfréd stny. 1

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00085018 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Múltkor én is tapasztaltam, hogy vasárnap délutánra eléggé szemetes lett a Margitsziget a varjak miatt.
  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Ré-Ko Zsu bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére