Megoldott

Ottfelejtett aszfaltdarabok

A lámpaoszlopok cseréje óta, több, mint 1 éve ott hevernek.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés 1 éves évfordulója előtt pár nappal végre elvitték. Azért köszönöm!
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldve.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismét kérem beküldeni, semmi nem történt. Köszönöm.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Péter, újraküldtük a BDK-nak.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, szíveskedjenek újra bejelenteni, mert azóta csak rosszabbodott a helyzet, az aszfaltdarabok lassan az úttestre kerülnek.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem megoldatlanra tenni, nem történt semmi.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Mura-Mészáros Péter!

    Bejelentését továbbítottam a Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. illetékesei részére.
    Üdvözlettel

    Béres Ágnes
    Beruházási ügyintéző
    Budapest Főváros III. kerületi
    Pol...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a jelzést, újraküldtük, üdv: admin
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, szíveskedjenek újra bejelenteni, újabb 30 nap elteltével sem kaptunk választ. Köszönöm.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    1 hónap alatt nem történt semmi az ügyben, kérem újra bejelenteni. Köszönöm!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Cigaretta csikk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Maszek tereprendezés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomis tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére