Megerősítésre vár

Kifakult főútvonal vége tábla

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a probléma megoldására. Az épített környezet szebbé és biztonságosabbá tételét célzó intézkedésüket ezúton is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Lendvay u. 29

Hozzászólások

  • Görgényi-Nagy Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla cseréjére a szükséges intézkedéseket megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Alacsony

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapest Közút
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lámpa hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bicikls Gergő
    Illetékes: Budapest Közút
    Felsőerdősor utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére