Megoldott

Játszótéri csap folyik

Bikás parki játszótér csapja - bár magától el kéne záródjon - folyamatosan folyik. A lefolyója teljesen el van dugulva.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bártfai u. 51

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. június 24., csütörtök 14:18
    Címzett: Bundi Piroska
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt előző bejelentést ugyanerről az ivókútról egy nappal azután zárták le, hogy ez a bejelentés keletkezett. Mit írt az önkormányzat:
    "Tájékoztatjuk, hogy a szerződéses vállalkozó többsör is leellenőr...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Lukács András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört ág a járda felett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hunyadi Mátyás út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kresz tábla takarásban van

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére