Válaszra vár

Rozsdás fémdarab

Kérem, legyenek szívesek eltávolítani ezt a veszélyesnek tűnő fémdarabot a járda széléről.
Előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Újszász u. 84

Hozzászólások

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönjük a bejelentést. Továbbítjuk a Kerületgazda Szolgáltató Szervezetnek.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Oszlopcsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XVI. kerület
    Nógrádverőce dűlő (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz a sínek mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mudry György
    Illetékes: Budapest Közút
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Régi utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére