Válaszra vár

Rozsdás, deformált vaskeret

Kérem, legyenek szívesek elszállítani az árok széléről ezt a funkció nélküli rozsdás keretet.
Előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Újszász u. 78

Hozzászólások

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést. Továbbítjuk a Kerületgazda Szolgáltató Szervezetnek.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére