Válaszra vár

Járda led villog

Kálvin téren a járdába épített ledsorok villognak mint a stroboszkóp.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Kálvin tér 2

Hozzászólások

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft."-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentésben szereplő terület a Főváros kezelésébe tartozik.
    Illetékesség hiányában kérjük tovább küldeni.

    Üdvözlettel,
    Misik Dóra
    parkfenntartási ágazatvezető
    [varosuzemelteto
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az Óz hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves András! Világítás=BDK! Volt már itt probléma és megoldás: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/57177/kiallo-vilagitas-a-jardan
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés nevét "Jérda led villog"-ról "Járda led villog"-ra.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Ágoston Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett közlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szellő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Pillangó park (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére