Megoldott

Kiálló világítás a járdán

Anonim Járókelő

A Kálvin téren a Baross utcai metró lejáróban kiall a föld síkjából valami világítós izé.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Baross u. 2

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2020.01.29.-én kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Az 57177 számú bejelentésben szereplő díszvilágítás üzemeltetése, fenntartása nem a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Híd, műtárgy Osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Az Óz hozzászólt a bejelentéshez.

    Az illetékes a BDK. A botlásveszélyes fémkeret már nincs ott. Simán lehet közlekedni.
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Aszfalt felbontása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Tolnai Lajos utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Nagy Templom utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére