Megoldott

Fedél kiáll a járdából

Anonim Járókelő

XVIII.Szélmalom utca 27 előtt a közmű fedél és keret kiáll a járdából. Kérem javítani. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Szélmalom u. 27

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "DIGI Kft."-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • DIGI Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A területileg illetékes kollégákkal egyeztetve, a megadott címen a DIGI
    Kft. csak légkábellel van jelen.

    Köszönjük együttműködését!

    Tisztelettel:

    ---------------------------

    *
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Fedél kiáll ajárdából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Óhuta utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fedél kiáll a járdából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Óhuta utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlap kiáll a járdából.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Gyöngyvirág utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  Vissza az oldal tetejére